O mnie

W jednym ciele za dużo sprzeczności, ciągle biegnę  po nowe lepsze jutro...Nie doskonała ale poszukująca doskonałości i równowagi...targana codziennością przez swoje natręctwa...Mały planujący indywidualista nie znoszący sprzeciwu, kochający życie w ustalonych ramach, z zegarkiem w ręku.
Oddana każdym najmniejszym centymetrem ciała w to co robi, kocha zwierzęta zwłaszcza te potrzebujące miłości i drugiej szansy. Uwielbia niemiecką mentalność i grecki antyczny klimat. Aktualnie przechodzi kuchenne i duchowe rewolucje !!!

Od pewnego czasu fanka zdrowej żywności, i aktywności fizycznej...
Moje nawyki żywieniowe zmieniły się i to o 360 st. Moja kuchnia rządzi się moimi prawami, ustalone dzienne makra nie pozwalają na  spontaniczne jedzenie, ciągle się gubię ale szybko przywołuje się do pionu...Dziś lepsza niż wczoraj, jutro lepsza niż dziś...nie ważne kiedy, ważne że osiągnę swój cel...


                                                                             Sylwia.

Kontakt: sylwiawasiuk@gmail.com
6 komentarze :

Anonimowy pisze...

czy możesz zmienić czcionkę - ta jest fatalna prawie nieczytelna

Sylwia Wasiuk pisze...

U mnie widoczna jest bez zarzutów...

Malwina Zabka pisze...

Wiem coś o gubieniu się. Też staram się wejść w nawyk zdrowego żywienia ale często zdaża się zgrzeszyć. Ale musimy ciągle przeć do przodu! Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;-) Zabka-na-diecie.blogspot.co.uk

Ewa Wiecha-Kartowska pisze...

"Moje nawyki żywieniowe zmieniły się i to o 360 st." - czyli praktycznie w ogóle się nie zmieniły, bo wróciłaś do punktu wyjścia? :)

Sylwia Wasiuk pisze...

Kocham ludzi uwielbiajacych się czepiać...pozdrawiam...

Sylwia Wasiuk pisze...

Kocham ludzi uwielbiajacych się czepiać...pozdrawiam...

© Blondynka przed trzydziestką , AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena